אחריות חברתית

כחברה מובילה בתחומה, אנו, בא.מ.רון מקדישים משאבים רבים בתחום האחריות התאגידית ורואים חשיבות רבה בתרומה לקהילה ובסיוע לאוכלוסיות הזקוקות לתמיכה. במסגרת זו אנו מלווים ותומכים בעמותות חברתיות שונות ואף מעודדים את עובדינו להתנדב ולהיות מעורבים בפעילותן. נשמח אם תצטרפו אלינו בפעילותנו הקהילתית ויחד, נהפוך את ישראל למקום טוב יותר!

alt

על"ה

העמותה לקידום הסטודנטים העיוורים, מסייעת ותומכת ברכישת השכלה של אוכלוסיית העיוורים ולקויי הראייה בישראל, מתוך תפיסה שזו הדרך הטובה ביותר להשתלבותם בחברה ובשוק התעסוקה. העמותה מפעילה עבור החברים בעמותה חונכים, חדרי לימוד ייעודיים, ציוד עזר, ספרייה מוקלטת וסדנאות שונות.

alt

ארגון מעלה

א.מ.רון היא היחידה מבין חברות בגודלה, המופיעה בדירוג מעלה לאחריות תאגידית. דירוג שמציג את מידת המחויבות וההשפעה החברתית והסביבתית של חברות וארגונים בישראל ואת מחויבותן לערכים כמו התנדבות, תרומה ומעורבות חברתית בקהילה.

alt

אלו"ט

האגודה הלאומית לילדים ובוגרים עם אוטיזם, פועלת לקידום זכויותיהם של עשרות אלפי מאובחנים ובני משפחותיהם, מקימה, מפעילה ומפתח עבורם שירותים שונים ומקדמת את הידע ואת המחקר בתחום האוטיזם.

alt

בית חב"ד במגשימים

בית חב"ד מחבר בין הגשמי והרוחני באורח החיים היהודי ומנגיש את היהדות לאורח החיים של הצעירים ומציע פינה חמה ומכילה לכל יהודי וחיוך שעושה טוב על הלב לכל אורח מזדמן.

alt

כפר הילדים תלפיות

כפר לילדים ובני נוער בסיכון, המאופיינים בבעיות רגשיות או חברתיות והישגים נמוכים בלימודים. הכפר מציע לילדים בית חם ואוהב, במרחב מעצים שמספק לו את הכוח ואת התמיכה לה הם זקוקים.

alt

אחד משלנו

אחד משלנו היא מכינה קדם צבאית למנהיגות חברתית. החניכים והחניכות במכינה עוברים גיבוש זהות אישית, ערכית וחברתית לקראת שירות צבאי משמעותי ואזרחות טובה ומחזקים את הקשר לעם ולמדינה.

alt

החוט המשולש - בית לנוער ירושלים

עמותת החוט המשולש מספקת מענה לבני נוער בסיכון ולצעירים חסרי מסגרת. בבית החוט המשולש השוכן במרכז ירושלים, צעירים בגילאי 25-14 זוכים לדיור, תמיכה נפשית וסיוע פיזי ומשתתפים בתוכניות שונות שתורמות לתחושת המסוגלות שלהם וליכולתם לנהל חיים נורמטיביים.

alt

עמותת לב ח"ש

עמותת לב חש אשר פועלת למען אוכלוסיות
מוחלשות, בניהם נזקקים, קשישים וחולים ובני משפחותיהם .התרומה לטובת הקמת המלונית
לילדים חולי סרטן בסמוך לבית החולים רמב"ם בחיפה.