מערכות איוורור

מערכות האוורור המתקדמות של א.מ.רון וזהר הנדסה, מפנות מחלל המבנה מזהמים שונים וריחות , מפחיתות את הטמפרטורה בחלל ומשביחות את האוויר, בין היתר, באמצעות הזרמת אוויר צח. מחלקת האוורור שלנו עומדת לרשותכם במתן ייעוץ, תכנון וביצוע של פרויקטים מורכבים בתחום האוורור, הן במבנים חדשים והן במבנים קיימים.זהר הנדסה היא הנציגה הבלעדית של Hunter, אחת היצרניות האמריקאיות המובילות בתחום מאווררי ענק במהירות נמוכה (HVLS). כמו כן, היא מייבאת מפוחי מנהרה, מפוחים מוגני פיצוץ ופתרונות נוספים לאוורור.

מאווררי תקרה תעשייתים
מאווררי תקרה מסחריים
מנוע בהינע ישיר
מנוע בהינע ישיר
המאווררים מאובזרים במנוע הינע ישיר חדשני והם קלי משקל, מאופיינים בצריכת אנרגיה נמוכה ודרישות תחזוקה מינימליות. נוסף, המנוע החכם מתאפיין במומנט מתמשך פי 3, כאשר גודלו הוא כשליש מגודל מנוע גיר רגיל.

תקנים בין לאומיים
תקנים בין לאומיים
כל המאווררים של זהר הנדסה עומדים בתקנים הבינלאומיים C22.2 ,UL507 ,CE.
ובנוסף עברו בדיקות מעבדה של AMCA בהתאם לדרישות משרד האנרגיה האמריקאי.
הסוד הוא בכנפיים
הסוד הוא בכנפיים
הכנפיים של מאווררי הענק עובדים לפי התפיסה האירו –דינמית של מטוסים המאפשרת למאווררים להניע יותר אוויר בפחות אנרגיה.
שומרים על הסביבה
שומרים על הסביבה
מאווררי זהר הנדסה עושים שימוש אנרגטי נמוך בשיעור של 30% ממערכת קירור או חימום סטנדרטית. התוצאה היא זיהום סביבתי נמוך ב- 20% מהממוצע.
חללים תעשייתים
חללים תעשייתים
תנאי העבודה משפיעים באופן ישיר על האפקטיביות של עובדים. מאווררי זהר הנדסה שומרים על מקום העבודה קריר, נעים ונוח לאורך כל שעות היום, ניתנת תחושה של טמפרטורה נמוכה יותר ב3-4 מעלות . לעובדים נוח יותר ונעים והעבודה נעשית על הצד הטוב ביותר.
חללים מסחריים
חללים מסחריים
באמצעות עיצוב מוטורי מהפכני, המאווררים מפזרים את האוויר בחלל באופן יעיל ואחיד. פעולתם השקטה של המאווררים והנעת האוויר באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, מייצרות חלל נעים לשוהים בו. כל זה לצד חיסכון משמעותי בעלויות החשמל ועם אוורור יעיל יותר. כשהאוויר טוב יותר – העובדים מרוצים, הלקוחות מרוצים. השורה התחתונה של העסק טובה יותר.
מרחבים ציבוריים
מרחבים ציבוריים
מתחמים ציבוריים גדולים בהם תנועת אנשים גדולה מדי יום, מתמודדים עם אתגר אמיתי ביצירת תנועת אוויר ושמירה על טמפרטורה נעימה. המאווררים העוצמתיים של זהר הנדסה נכונים לכל אתגר, משפרים את זרימת האוויר במקום ומצננים אותו.